HAKKIMIZDA

Rampex Rampa Forklift Rampa Sistemleri

AKYEL TRAILER - RAMPEX RAMPA

Rampex Rampa Akyel Trailer kuruluşudur. 2016 yılında kurulan Rampex Rampa 50 yıllık sektöründe istikrarlı adımlarla ilerleyen Akyel Trailerin de gücünü alarak rampa sektöründe Türkiye ve yurt dışında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

This is how it's began

Firmamız 1965 yılında AKYEL Torna Atölyesi olarak, havalı fren ve ilave dingil konularında sektöre hizmet vermeye başlamıştır. 1983 yılında dorse/ treyler imalatına başlamış ve AKYEL Dorse / Doğan AKYEL adını almıştır.

2010 yılında ise AKYEL Treyler Makine San. Tic. Ltd. Şti. olarak şirketleşmiştir. 2012 yılında Gaziantep 3. Organize sanayi bölgesindeki 15.000 m2 alan üzerine kurulu yeni tesisine taşınması ile kapasitesini arttırmıştır. Satış ve destek hizmetimiz, yurtiçinde Marmara Bölgesi’nde bayi ağımız ile diğer bölgelerde ise kendi satış ekimiz ile gerçekleştirilmektedir. Türkiye’nin her bölgesine servis hizmetimiz ile müşterilerimize destek olmaktayız Ayrıca, ikinci el alım satımda yeni ürünlerle takas desteği verilmektedir. Akyel Treyler, yurtiçi satışının yanı sıra ihracatta da öncelikle Avrupa , Rusya , Orta Asya ve Afrika kıtalarında belirli bölgelerde bulunarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.