RAMPEX Rampa, AKYEL Trailer kuruluşudur

Rampex Rampa Akyel Trailer kuruluşudur. 2016 yılında kurulan Rampex Rampa 50 yıllık sektöründe istikrarlı adımlarla ilerleyen Akyel Trailerin de gücünü alarak rampa sektöründe Türkiye ve yurt dışında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır..

  • ZAMAN KAZANINKolaylık & verimlilik
  • ETKİLİ MALİYET Maliyetten Tassaruf
  • ÖNCE GÜVENLİKEn Yüksek Güvenlik
  • ÜSTÜN KALİTEDüşük Bakım

Sektöre yön veriyoruz..

Rampex Rampa Forklift Rampaları Tüm dünyada kullanılmaktadır çok çeşitli endüstriyel ve ticari kullanıcılara gururla hizmet vermektedir. Forklift rampalarımız tek bir forklift kullanılarak kolayca hareket ettirilebilir ve gücü, güvenliği ve dayanıklılığı en üst düzeye çıkarmak için %100 çelik bileşenlerden yapılmıştır.

Uzman Mühendisler

50 yıllık tecrübe ile desteklenmektedirProje Desteği

Proje Bazlı Çalışma özel  İmalat 

Endüstriyel Üretim

Sanayi ve Lojistik Üzerine Hazır üretim Modelleri

Modern Ekipman

Güncel İhtiyaçalara Hızlı Müdahale

LİDERLİK

Liderlik, müşterilerimizin ihtiyaçları ve iş arkadaşlarımızın başarısı ve güvenliği konusunda bilinçle başlar. Yenilikçiliğimiz ve dürüstlüğümüz, profesyonel ve dengeli bir liderlik tarzına sahip olmak için gereken ihtiyaçları karşılar.

TAKIM ÇALIŞMASI

RAMPEX Rampa'da çeşitliliğe saygı duyuyor ve kucaklıyoruz. Tüm çalışanlarımızın ve ortaklarımızın kapsamlı bilgisi ile sinerjik bir ekip ortamı oluşturduk. Satış ekibimiz ve mühendislerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik mümkün olan en iyi yenilikçi çözümleri bulmak için bir birim olarak çalışırken, satış sonrası destek ekibimiz ise akredite hizmet sağlayıcılarımızla birlikte çalışmaktadır.

TUTKU

Yönetimimiz, müşterilerimiz ve ortaklarımız için en iyisini yapma ve en iyi olma tutkusuyla beslenir ve bize yaptığımız işle ilgili güzel bir gurur duygusu verir.

ÜRETİM

Üretim tesisimiz ve üretim hattımız gelişmiş CNC ve lazer teknolojileri ile doludur. Bu önemlidir, çünkü ekipman çok yönlülüğümüz ve esnekliğimiz, projeniz için doğru araçları uygulayabileceğimiz ve olağanüstü işleme verimlilikleri ve hassas toleranslar sunabileceğimiz anlamına gelir.

GARANTİ

Tutarlı bir müşteri ve üretici ortaklığı deneyimi için her zaman elimizden geleni yaparız. Herhangi bir sorunun nedenini belirlemek için birlikte çalışırız ve ekipman arıza süresini en aza indirmek için hızla çözümler ve onarımlar sağlarız.

İÇ HUZUR

RAMPEX Rampa, tüm semi-treyler ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar büyük, ancak işinizi gerçekten önemseyecek kadar küçük, müşterilerimize ve bize, iş yaparken herkesin özlediği huzuru veriyor.

İşe Alıyoruz,

Bizimle iletişime geçin

Sektörümüze katılın

Endüstriyel alanda uzmanız

50 Yıllık Tecrübe

87

Dorse

90

Treyler

92

Rampa